| didi12 a întrebat:

Voi ce credeti, este bine sa spui ce gandesti? Adica sa nu fi prefacut...Eu sincera sa fiu cred ca poti sa castigi din asta, dar in acelasi timp si sa pierzi. Voi ce parere aveti?happy

Răspuns Câştigător
| Teo306 a răspuns:

E bine sa spui ce gandesti...dar cu masura adica sa iti spui parerea despre diferite lucruri, daca ti se pare necesar.Si eu sunt de parere ca poti sa pierzi daca spui mereu ce gandesti pentru ca vei avea un dezavantaj pentru ca ceilalti stiu ce gandesti tu, dar poate tu nu stii ce gandesc ei.E bine sa spui cu masura si cui trebuie, nu la toti oamenii.