| BabyBugsBunny a întrebat:

Ce parere aveti despre concursurile online care cica "castigi" premi gen: iphone aparate eu ma inscriu la ele doar de discractie nu cred ca castigi voi ce credeti se castiga?

2 răspunsuri:
| Be12345 a răspuns:

Vrajeli...am multi prieteni care joaca.pe tot felul de siteuri.chiar si cu animalutze si nimeni nu a castigat nimic! deci nu te astepta sa castigi ceva.au numai nevoie de useri si de vizite zilnicehappy funditasmug

| Eddie_4354 a răspuns:

Uita-te atent ca undeva mai jos trebuie sa scrie ceva de genu ca trebuie sa dai un sms si ca va costa 4-5 euro. nu te baga. totally fakehappy