| Anonimaaa_6055 a întrebat:

Voua vi se pare corect cum judeca toate fetele care il sustin pe adrian tutu? Majoritatea nu il sustin pentru cum canta, ci pentru cum arata, Si din cate stiam e concursul "Romani au talent"Nu "Romani sunt frumosi" Nu zic nici eu ca nu mia pacut cum a cantat, melodia "iubitiva parinti" a avut chiar niste versuri calumea, arata si bine nu zic nu, dar sunt multi baieti in tara care au vocea lui, si arata bine, deci nu e ceva special, insa biatu acela iustin are chiar o voce superba. Mie mi s-ar parea incorectt sa castige adrian tutu in fata lui iustin care chiarr are un talent mai rar. Parerea voastra care e? Multumesc, si pentru cele care probabil o sa ma injure ca ma iau de adrian, ei bine astae doar parerea mea.

3 răspunsuri:
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Dar nu toata lumea poate sa compuna cat ai da din degete.si este chiar un compozitor bun...asta e parerea mea, dar cine a zis ca o sa castige in fata lui iustin?laughing acela chiar are talent, dar si adrian este talentat

| nirvanacartof a răspuns:

smugPoate ca da, poate ca nu.
Dar, trebuie sa recunosti! Are voce pustiu*

| bobocica_5752 a răspuns:

Buna
pai :
mie mi s-a parut corect ca a catigat ady :X
pentru ca narcis iustin are o voce frumoasa dar mai frumos a cantat ady narcis este ca si cum ai pune o fata de fata pe un corp de barbat e asa e si vocea lui si ori si cum sar fi facut de ras pentru ca are voce de fata el are posibilitati are de toate asa ady nu are parinti ce sa zicem este amarat sincer nu las fi votat pe iustin nici daca imi dadea cineva mie 1200 de dolari sincer nu merita sa castige deloc