| scumpica_3107 a întrebat:

Credeti ca adrian tutu va castiga concursul 'romani au talent'? si de ce?

9 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Eu unul nu cred. Daca ar fi sa ne luam dupa conditia materiala si situatia familiara a fiecaruia probabi ca DA. Are mari pretendenti:Ballance, Narcis Nanau ca sa enumar doar 2.

| DarQueen a răspuns:

Românii Au Talent*, asta așa, ca o corectare.
Și nu, nu va câștiga el, deoarece favoritul rămâne Iustin Narcis Ianău. Și pe bună dreptate, merită să câștige. Cât despre Adrian, va câștiga, probabil un contract cu ceva casă de discuri dacă are de gând să se lanseze în muzică.

| shippo3313 a răspuns:

Eu cred ca are mari sanse, in seara semifinalei s-au trimis mass-uri ca sa il votam pe el, si in plus publicul alege castigatorul si el a castigat inima publicului.

dupa mine el merita cel mai mult sa castige

| iloveunicorns a răspuns:

Da! Eu sunt 95% sigur, pentur ca a castigat simpatia spectatorilor si telespectatorilor, are parintii decedati, si are talent!

| Richard_8745 a răspuns:

Mi-ar place.da g.ayu ala de narcis o sa castige.

| Bya_6882 a răspuns:

Eu asa credbig grin

pentru`ca are talent sh mai toti de varsta lui asculta genul lui de muzica
cat despre Iustinthinking are voce dar nu ...nu stiu me nu imi place:-&

:X

Speram sa castige Adriannot worthy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca o sa castige pentru ca mai sunt muulti foarte talentati...insa as vrea sa castige. e favoritul meu si chiar are talent :X

| andraaa01 a răspuns:

Da si nu. este la concurenta cu Narcis (baiatul cu o voce incredibila). Dupa mine Doamne da sa castige Adrian. Ca eu zic ca merita sincer si 100%. A compus un cantec "iubiti-va parintii" de nota 10*****. E super misto

| Dody_4745 a răspuns:

Da. eu cred ca el va castiga. se vede ca are talent. isi compune singur melodiile. si parerea mea is foarte misto! mie imi place ff si sper sa castige!