| Mălinuşaaa a întrebat:

big hug ma plac doi baieti. iar mie imi place doar unul. straight face laughing iar pe celalalt nu vreau sa-l ranesc.fiindk suntem prieteni buni big grin ce sa fac? Fundaa.kiss >big grin

5 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Pai si cei doi baieti se cunosc?

daca se cunosc si la amn2 le place te tine eu as renunta la amn2 si am ramane doar amici
sau tu pe care simti ca-l placi mai mult?
si daca nu se cunosc stai cu unul dintre ei 2 si celalt nu trebuie sa afle sau daca afla asta-i viata trebuie sa accepte fiindca e alegerea tawinking

So Bafta!

| Mălinuşaaa explică:

Da.suntem in aceeasi clasalaughing)

| Mălinuşaaa explică:

Dar oricum mc mult big grin

| Speranta_9130 a răspuns:

Pai explica-i celuilalt ca nu poti sta cu el pentru ca nu are rost sa stai daca nu simti nimic pentru elsi va intelege...

| WOLFRAM a răspuns:

Imi amintestide o fata care era in aceashi situatie... stii ce facut?
da demult faza asta s-a sarutat de o gramada de ori cu celalt si la facut pe ala de care nu-i placea gelos. da nu are ce sa comenteze adica nu ai cum sa ii zici ca tu vr sa fii cu celalt fara sa il ranesti, dar ii va trece