| Șosețică a întrebat:

Imi plac doi baieti in acelasi timp, ambii mi-au spus ca si ei ma plac pe mine. Se intampla insa, ca acesti doi baieti sa fie cei mai buni prieteni. Ce sa fac? Pe care sa il aleg? Nu vreau sa le stric prietenia.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu vrei sa le strici prietenia atunci nu alege pe nici unul, ramaneti prieteni in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu putem sa-ti spunem pe care sa-l alegi pentru ca nu-i cunoastem. Stai cu ei si vezi de care te simti mai atrasa, cu care te intelegi mai bine, cu care ai vrea sa ai o relatie.

| Voidwithin a răspuns:

Foarte nasoala situatia dar daca cu adevarat sunt prieteni si oameni cu putina minte cred ca nu si-ar strica prietenia de la o fata.

| DoctorKore a răspuns:

Pe nici unu.