| Loola_9927 a întrebat:

Heii happy
Eu cu prietenu` implinim 1 luna de cand suntem impreuna love struck
i-am luat deja ceva, un parfum fain fainhee hee

Dar... ce am putea face de ziua noastra?love struck
NU ceva scump. Ca e criza laughing

Si vreau sa-l anunt ca e ziua noastra, apropo laughing Nu cred ca a retzinut... Vreau sa ii trimit un mesaj frumos. Ce sa-i scriu in msj? straight face
Idei va rooog :*

+ Fundita:*!

Răspuns Câştigător
| Mihutza_2723 a răspuns:

Pfff. pai bate`i apropuri :))
eu una asa fac, ii dau un mesaj cu ce faci sau il sun
si spune-i ca te contrazici cu o prietena ca ea zice ca aveti mai mult de o luna si tu zici ca faceti o luna:))
asta e parerea mea, asa fac eu

Stiu ca tu stii ca eu te iubesc. Dar de fiecare data simt nevoia sa iti amintesc. Desi Desi sunt constienta ca nu s-au inventat inca acele cuvinte care sa exprime tot ceea ce eu simt. Sunt doar niste banalitati. Dar atunci cand le auzi gandeste-te ca eu ti le spun din suflet. Te iubesc! Suna asa de frumos. Si totusi nu expima suficient. Poate am sa te sarut Poate am sa te mangai Poate am sa te ating Si totusi nu va fi suficient ca sa iti arat ca pana la sfarsitul vietii mele voi fi langa tine, femeia ta.

mie una imi place acesta dar... sunt mai multe pe http://felicitari.ele.ro/Te_iubesc_--cm74_m3620.html

si la faza cu iesitu... iesiti undeva in oras, sat la o plimbare sau cofetarie :)

3 răspunsuri:
| BaLoNaSh12 a răspuns:

1. Pai puteti sa mergeti intr-un parc.sa va plimbati. sau sa mergeti la o prajitura, la un suc.
2. Ca sa il anunti ai putea sa-i trimiti un mesaj cu o zi, doua inainte si sa il intrebi daca are treaba peste doua zile si el, probabil o sa iti zica 'de ce?' si tu ii spui ca te gandisesi sa iesiti undeva de aniversarea vostra de o luna si o sa isi dea seama.
Sperr ca te-am ajutat. O aniversare happy. >:d< bye.happy

Răspuns utilizator avertizat
| dyav0litza a răspuns:

Pai daca va fi cald si asa iesiti la padure...nu e asa scump