| LoveYouR a întrebat:

URGENT! Sunt intr-o relatie si maine aniversam 1 luna. Vreau sa ii trimit la ora 00:00 un mesaj draguuut. Ceva idei va rooog?batting eyelashes Funda! :*

Răspuns Câştigător
| Razvann97 a răspuns:

Spune-i tot ce simti pentru el si aminteste-i de tot ce-ati facut impreuna luna asta, ma refer la momentele fericite impreuna. Aminteste-i de certurile ( daca v-ati certat ) peste care ati trecut la final inchizand cu cele mai sincere "Te iubesc" happy.

14 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Te iubesc de nu mai pot.

| persseuss a răspuns:

Sa scrii mesaju cam pe la 12 fara 5 si sa astepti cand se face fara un minut.
ideile trebuie sa vina din inima ta, ce simti tu pentru el nu un pamflet dat de niste anonimi de pe TPU

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Dai la 00:01 ''La multe 31 de zile si 60 de secunde'' laughing

| Liviucu a răspuns:

Scrie din sufletul tau... Daca ne ceri noua idei inseamna ca nu stii sa iubesti, sau, ca nu-l iubesti...

| Liliana1981 a răspuns (pentru Liviucu):

De acord cu tine.

| Liviucu a răspuns (pentru Liliana1981):

Hihi, ce matinală suntem noi...

Şi mai îmbracă-te că ai să răceşti! waiting

| Liliana1981 a răspuns (pentru Liviucu):

Multumesc pentru grija. happy

| Liviucu a răspuns (pentru Liliana1981):

blushing Asa-mi place mie sa fiu grijuliu.
Dar, recunosc, doar cu fetele dragute... laughing
Bate-ma.

| Liliana1981 a răspuns (pentru Liviucu):

Doar din atat? Nu ai indeplinit toate conditiile necesare pentru bataie.

| Liviucu a răspuns (pentru Liliana1981):

laughing Nu-mi da apă la moară că nu e bine... laughing

| Liliana1981 a răspuns (pentru Liviucu):

Nu-ti dau.....retractez tot. :-P

| Liviucu a răspuns (pentru Liliana1981):

happy

| Azµre a răspuns:

Orice vine scris din suflet, e pe placul tuturora!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Ce faci, dormeai?'' laughing Fara glume acum, spune-i ce simti pentru el.