| Ninuta23 a întrebat:

Eu si prietenul meu implinim un an decind suntem impreuna ce cadou i-as putea face,,,, sunt in criza de idei ajutati-ma plizzz... fundita

7 răspunsuri:
| midu89 a răspuns:

Un ceas smecher, sau un lantisor de aur, o bratara...depinde daca le si poarta, daca are cercelus in ureche iai putea lua unu, sau un parfum mai scump, tu il cunosti mai bine si st ce gusturi are si ce prefera

| Ninuta23 explică (pentru midu89):

El nu poata lantisoare. ceasuri si mai ales cercel.

| midu89 a răspuns:

Atunci ceva de inbracat

| AlexAndraSandi a răspuns:

Eu prietenului meu i-am facut cadou un parfum care stiu ca si-l dorea fooarte mult.

| Ninuta23 explică (pentru AlexAndraSandi):

Parfum i-am facut cadou de ziua indragostitilor sad

| AlexAndraSandi a răspuns (pentru Ninuta23):

Atunci daca ai o poza cu voi 2 du-te la un fotograf sa ti-o scoata, cumpara o rama [dar nu ceva obisnuit] si pune poza in rama. eu asta i-am facut de ziua indragostitiilorbig grin

| Ninuta23 explică (pentru AlexAndraSandi):

Asta am facut cind am implinit 9 luni....acum nu mai am nicio iddee ce as mai putea face.