| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu o idee de cadou pentru iubitul meu,implinim un an de relatie! Rama foto cu poza cu noi are deja,ceas i-am luat de ziua lui, tricou la fel si parfum a primit de craciunul trecut, alte idei dragute?

6 răspunsuri:
| lizy12iul a răspuns:

Un ceas, poate.
sau un ursulet ceva cu poza voastra, o perina ca sa adoarma cu gandul la tine laughing
un lantisor sau o bratara de argint cu initiala ta pentru el si unul cu initiala lui pentru tine, sau daca stii lantisoarele acelea cu jumatate de inima la fiecare si cand le unesti sunt o inima...
o camasa, un flanel ceva ca tot vine iarna. sau daca nu, seara poti sa ii faci cadou o cravata si cand o sa o puna la gat sa ii spui ca nu e pentru gat si sa il legi la ochi si sa ii faci un spectacol ceva laughing nu stiu, petrecere frumoasa! :*

| neutrino a răspuns:

O pereche de tenisi.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

O cravată.

| Skilline2012 a răspuns:

Sex. laughing))

| Nobody11111 a răspuns (pentru Skilline2012):

Am zis cadou dragut, nu sex, daca tu primesti asta doar 1 data pe an e rau happy

| Skilline2012 a răspuns (pentru Nobody11111):

Era o gluma, no offense laughing