| anonim_4396 a întrebat:

Hello.

Care a fost cea mai mare dorinta pe care ati avut-o? Si acea dorinta sa indeplinit?

3 răspunsuri:
| PisyKiss a răspuns:

Cea mai mare dorinta a mea a fost sa zbor sau sa ma transform intr-o pisica, dar desigur, nu s-au implinit :d.

| fedot a răspuns:

Azi,pentru mine cea mai mare dorinta a fost sa am langa mine sau pe sora sau pe iubita mea,dar nici una dine ele nu s-a implinit din simplu motiv ca nu a fost posibil.Dar daca doresti cu adevarat, totul devine realitate, insa trebuie sa lupti si sa nu apleci capul.

| pamPammmPam a răspuns:

Dorinta cea mai mare: sa ma impac cu fostul prieten. Realizat! love struck