| simpleliza a întrebat:

Sunt persoane carora li s-a indeplinit dorinta? si merita sa speram?

Răspuns Câştigător
| AndreeaIII a răspuns:

Cu credinta si putin ajutor din partea ta, orice dorinta poate deveni realitate, ma rog aproape orice dorinta, trebuie doar pusa la momentul potrivit in timpul potrivit cu curajul potrivit, o dorinta cu speranta ca se va indeplini:-)

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Implinirea dorintelor nu depinde de nimeni altcineva decat de puterea vointei tale.Atunci cand lupti pentru implinirea unui vis, acesta se va implini, daca pasesti spre el cu hotarare.Nu poti castiga la loto daca nu cumperi macar un bilet.

| Radu284 a răspuns:

Da, de multe ori. Cu cat speri mai mult, si vizualizezi dorinta ca fiind deja indeplinita, cu atat cresc sansele sa se indeplineasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie inca nu mi s-au indeplinit dorintele, dar imi place sa cred ca nu ai nimic de pierdut daca speri