| PA21345678i9 a întrebat:

Hello!happy Minorii au voie sa mearga la psiholog fara acordul parintilor si ca ei sa nu stie? Daca da vreau mai multe detalii.

Răspuns Câştigător
| bebesweet a răspuns:

Pfoai u vrei sa megi la psiholog?! ai mei mi-au zis de cateva ori si am spus NU! fugeam ca dracu de tamaielaughing
oricum. nu poti merge daca esti minora fara acordul parintilor.ps desi cred ca daca vine cineva major cu tine ai voie.nu trebuie sa fie neaparat mama sau tatawinking fundita?

2 răspunsuri:
| mada00madalyna a răspuns:

Nu, nu au voie.

| shachira a răspuns:

De ce sa mearga la psiholog iau traumatizat parinti?