| Miha123M a întrebat:

Help me please! sad am 13 ani jumătate si plec la mare cu părinții luna viitoare. Si voi fi pe ciclu fix atunci straight face mama spune ca asta este si ca voi intra in apa doar cu picioarele un pic. Dar eu nu pot sa merg la mare si sa nu intru in apa. mai bine rămân acasă. pot sa fac ceva sa imi întârzie ciclul? sad chiar vreau sa intru in apa pentru ca mie nu îmi place sa stau pe nisip la plaja... doar in apă. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

De ce nu folosești ob-uri în ziua aia?

| Pink4life a răspuns:

Încearcă tampoane (alea care le bagi înăuntru, nu le lipești pe chiloți)... Ar trebui sa fie bine...

| lonely140299 a răspuns:

Nu sunt bune ob-urile dacă ești virgina

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic ca sa-ti intarzie ciclul, din pacate si nici OB-uri nu poti sa le introduci, asa ca, bagi picioarele in apa si in rest, stai pe cearsaf la plaja!