| dtdtdtdt a întrebat:

Am 11 ani si jumatate si in luna mai trebuie sa ma duc la o nunta si nu stiu ce sa fac mama spune sa imi iau tocuri dar de 2 cm si eu vreau de 4 cm ce sa fac help me, please!

Răspuns Câştigător
| dia733 a răspuns:

Cred ca ar trebui să porți de 3 centimetri, pentru că e între 2 și 4 centimetrii atunci toți sunt mulțumiți.laughing

5 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna,nu te supara, dar pentru 11 ani si jumatate eu consider ca 2 centimetri sunt suficienti.Numai bine.

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Eu port si de 15 laughing))

| dtdtdtdt explică (pentru WeedGotMeCrazy):

Chiar dca nu ai castigat, am o intrebare. Cati ani ai?

| WeedGotMeCrazy a răspuns (pentru dtdtdtdt):

Poti sa vezi si la mine pe profil happy

| LolaLollita a răspuns:

La mine a fost invers. parintii mi-au cerut sa ma invat sa port tocurihappy Ei insistau cand eram mai mica. Acum nu mai renunt la elehappy