| cristidelavaslui a întrebat:

HEY BUNA TPU! Am facut sex cu prietenul meu acum cateva zile iar el a folosit prezervativ si nu a ejaculat. A doua zi am luat si o pastila. Credeti ca pot fi insarcinat?

P. S.: Sunt baiat si am facut sex anal

2 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

In primul rand baietii nu pot ramane insarcinati pentru ca nu au uter ( acolo unde sa copilul la gravide ). In al doilea rand nu sunt sanse sa ramai insarcinat nici daca ai fii fata dupa ce ai facut acest lucru. Iti recomand sa te documentezi mai bine despre un lucru decat sa il faci cunoscand acest lucru in mare parte, mai ales faptul ca ai luat pastile anticonceptionale si esti baiat.

| grgdlk a răspuns:

Vai De Capu' Tau