| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Hey lume! Nu am mai intrat de mult...nu conteaza.am o intrebare:-d
Am facut marea prostie de a-mi modifica adresa de e-mail pe care sa mi se trimita notificarile de pe hi5. Dar era o adresa facuta aiurea asa ca am uitat parolacrying si adresacrying iar acum am ramas fara hi5crying...si nu e problema dar as vrea macar sa il sterg da' nu pot intracrying...stiti daa exista o modalitate mai buna? sau daca pot face cumva sa-l sterg?
funda kiss

Răspuns Câştigător
| deewskk a răspuns:

Daca spui ca ai uitat id-u e mai greu. daca ai fi uitat nma parola, puteai sa scrii sa-ti dea o parola noua, da asa...incearca sa faci alta adresa si sati trm pe aia. sau daca te-a ajutat cineva sa o faci roagal sa incerce si el sasi adica aminte. daca nu, poate ai adaugat pe cineva ca pr si el te poate ajuta pe o adrs veche sal intr. si ultima solutie a mea este sa iti faci alt hi5 si sal reportezi pe cel vechi ca fiind stricat. alte solutii nu mai am si sper ca te-am ajutat cu ceva