| Lovelyx3Friendly a întrebat:

Hey! Maine ma asculta la fizica si profa e cam rea ( sunt cls a8a) si ea pentru toata lectia zisa bine ca un robot da 8 maxim...si am o colega care din clasa a7a nu a mai raspuns si are 2 de 10 pe degeabastraight face. In fiine m-am hotarat sa invat calumea vreo 3 lectii, si am nevoie de niste sfaturi ca sa invat mai repede, din seara asta pana maine la ora 1. Ce metode stiti pentru. a invata repede?

Răspuns Câştigător
| codrin1998 a răspuns:

Pai incearca sa scrii de la inceuput lectia.in acelasi timp vei si invata.cel putin asa fac eu dupa repeta in gand toate definitiile mai grele repeta cu voce tare toate propozitiil dar P.S seara sa fie si ai sa observi ca seara nu vei sti nimic, uiti tot dar dimineata le stii pe de rostbig grin