| Tsiitsix3 a întrebat:

Hey`! Spuneti-mi Si`mie fetelor. S-au si baieti daca stitilaughing Un strugurel/balsam de buze pentru ca mi se crapa foarte tare buzele, si chiar imi curge sange catodatalaughing fundha+ vot. thx:*

Răspuns Câştigător
| anonim_2188 a răspuns:

Si eu aveam probleme ca ale tale si am incecat balsamul de buze de la himalaya si e super bun adica chiar merita sa il cumperi si le lasa asa moi si catifelate si mai sunt bune si produlele d ela oriflame adica e un balsam de buze acolo la 20 de lei care de asemene e super bun adica isi merita fiecare banut

4 răspunsuri:
| AlexutzZza a răspuns:

Incearca balsamul de buze cu vitamina e de la avon

| Melinda1219 a răspuns:

Incearca crema de galbenele si propolis
sau luciu de buze de la avon, CARE.

| RDaria a răspuns:

Pai eu folosesc Garnier. E foarte buna dar depinde de structura fiecaruia...incearca ceva de la Avonhappy

| Bianca_9317 a răspuns:

thinking incearca strugurel. de la orriflame... de la avon thinking sau crema de galbenele. este foarte buna, si deseori ma dau si eu cu ea smug. Funda?:*