| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,ce balsam de buze stiti care coloreaza? adica ceva care chiar se vede pe buze

5 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

Nivea,eu am cu cirese, e foarte bun

Răspuns utilizator avertizat
| Delicacy a răspuns:

In general, balsamul de buze nu coloreaza, el are efectul de a hidrata buzele.Dar exista si exceptii, incearca balsamul PureNature cu mar rosu si ovaz(il gasesti in cataloagele Oriflame).

| Aniskutza a răspuns:

Cele de la niveea coloreaza eu am avut unul cu aroma de cap[suni si imi facea buzele rosii iar cel cu aroma de ncirese iti face buzele roz bombon big grin si dureaza si mult, pe mine m-a tinut vreo 4-5 luni daca nu si mai mult

| cristinicamititica a răspuns (pentru Aniskutza):

Si eu am de la nivea cu aroma de cirese si sunt ff multumita. coloreaza, insa destul de subtil. are un miros de fructe dragut. ti-l recomand si eu