| Nocturne0 a întrebat:

Ce părere aveti despre baietii care se dau cu strugurel, balsam de buze(chiar daca se observa mai mult sau mai putin)?

sau alte păreri legate de buzele băieților (culoare, sa fie mai mari/mai mici)...

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Uita-te in oglinda si fa-ti o parere, anonimus.

| OanaSall a răspuns:

Pai ma stii... in ori ce moment te poate astepta un sarut dupa colt, si se cuvine sa ai buzele uscate? laughing

| doggie a răspuns:

Eu iti raspund doar la prima parte: mi se pare ceva normal, strugurelul nu este doar pentru fete, daca ai probleme cu buzele, eu cred ca e ok -in special toamna, iarna sau primavara-