| ella7emma a întrebat:

Hey,stiu ca este o intrebare stupida,dar as vrea părerea voastră.
In toamna m-am mutat la o scoala noua, in cateva zile am aflat ca un baiat in același an cu mine sta la doua apartamente de mine. Sunt destul de timida si cand întâlnesc persoane noi pot fi destul de răutăcioasă asa ca am decis sa il ignor, mai ales ca nu il plac pe prietenul lui si nici el pe mine. Părinții mei intr-o seara au avut musafiri si fiind pereții subțiri, muzica s-a auzit si de atunci ei doi fac misto de mine din cauza asta. Faza e ca prietenele mele zic ca ma place si am inceput sa cred si eu asta. Ele zic ca se uita la mine prin scoala, ma tachinează câteodată si iubita lui arata exact ca mine, chiar avem nume asemănătoare. In fine asta poate fi o coincidenta si aici va cred părerea voastră, voi credeți ca ma place sau nu? Daca aveți mesaje urate de lăsat mai bine nu va pierdeți timpul, am pus întrebarea doar ca sa am mai multe păreri.

3 răspunsuri:
| ella7emma explică:

întrebarea am pus-o mai mult de plictiseala, nu o luați prea in serios?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai tu iti poti da seama daca te place sau nu. Din ce ai descris, ori te place ori pur si simplu isi bate joc de tine. Stai mai mult cu el sau incepe e conversatie mai lunga cu el si vezi ce reactie are.