| Graurele7 a întrebat:

Hey! Sunt intr-o dilema si nu stiu cum sa procedez! Sunt foarte indragostit de verisoara mea si nu stiu cat de ok este! Imi e teama sa ii spun...nu stiu care va fi raspunsul ei si daca sentimentul este reciproc!
SFATURI?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Este verișoara ta, aveți legaturi de sânge. Relația dintre voi este imposibilă.
Ar trebui să o uiți și să îți găsești pe altcineva.

| SG1995 a răspuns:

Dacă e vara de gradul 2, 3 ar trebui să o abordezi.

| Donsavas a răspuns:

Sfat: renunta la a te mai atașa de oameni, asta e greseala pe care o faci si te duce la suferință.
Te fixezi pe o singură persoană si nu e singura femeie de pe pământul ăsta care te poate iubi si care te poate face fericit.

| Adry05 a răspuns:

Nu-i spune asa ceva, e mega dubios.