| MarinaMaryyna a întrebat:

crying Acum in jur de 15 minute am ajuns acasa de la intalnirea bobocilor. A fost groaznic si plang ingrozitor acum! crying Sa va spun povestea celor 4 ani ai mei, dar va rog cititi tot ca am nevoie de ajutor pe viitor sa nu mai patesc ce am patit in trecut: Din clasa a 5 a sunt torturata si bajocorita in ultimul hal de toata lumea si nu pricep de ce de toti. Din spalacita, scarbosenie, jeg., sau boccie nu mai sunt scoasa. Si imi fac dus de 2-3 ori pe zi si baie odata la 3 zile. A 6-a, a 7-a la fel dar a 8-a deja a intrecut orice masura posibila existenta. In a 8-a mi se scria pe geaca, ghiozdan "c**' desi in viata mea am avut doar un prieten si nici macar o relatie serioasa. Ba eram scuipata, ba lovita. Eu pana in a 5-a nu ma consideram urata, pana sa mi se demonstreze asta. In concluzie eram batjocorita. Cum spuneam, astazi am fost la intalnirea bobocilor si a fost foarte groaznic! crying Cand ma intreptam spre liceul in care am fost admisa observ colegii mei de la filologie ca si mine. Cu un zambet ma indrept spre ei si ii salut, ei se uita ceva gen: " ce vrea asta" si incepusera sa rada cativa, bineinteles ca am ras si eu sa nu par aia fraiera. Le-am spus ca sunt boboaca in Lucian Blaga iar ei au inceput cu chestii: " Sper ca nu vorbesti serios" sau ca am chef de glume proaste si nu stiu ce. crying Intr-adevar, sunt cam fitosi, baietii cu sepci Ymcmb sau Swag cu haine de rocker si fetele cu tencuiala mare pe fata. Dar si alea care nu se machiaza si aia care par simpli ma considera urata, chiar daca nu ma batjocoresc. La intalnire se gaseste unul sa imi spuna ca fac reclama la Quick la 3 litri cu fata asta sau ca fac reclama la cancer, alta ma tot scuipa si una filma. Unul dintre baieti a spus: Saluta YouTube`ul. Doamne ma fac si de ras crying crying Nu mai pot. Vreau sa ma sinucid de fiecare data in fiecare secunda cand ma gandesc ce am putut patii astazi, dar nu reusesc nu am curaj, pur si simplu nu am de ce trai, ca sa fiu batjocorita de aspect? Deasupra ochilor mi se vede mov de parca as fi taranca obosita. Am parul in V si buzele carnoase, la corp sunt bine cu 87-60-94(stiu asta de la antrenamente cand am fost masurata, nu credeti ca de obsesie m-am masurat) si legat de sprancene, mama nu ma lasa sa ma pensez, probabil asta e problema, sprancenele m-or strica straight face Dar nu am ce sa fac. Vine partea mai rea, mai spre finalul intalnirii unul m-a luat de maini si m-a trantit jos si ma injura: "Fa sa fi a dr... ca de nu te nenorocesc urata dr...nu stiu ce. Stiu, sunt proasta,trebuia sa plec din prima, dar am crezut ca ma voi atasa de ei si ei e mine. Am inceput sa plang si am plecat si unul din ei aruncase cu ceva in mine parca era pamant nu stiu sigur. crying Va rog ajutati-ma ce as putea sa fac? Pe mama nu o pot convinge sa ma pensez sa arat cat de cat bine, si sprancenele nu le am groase, subtiri si rare dar fara forma. Va rog ajutati-ma, spuneti-mi ce atitudine sa iau, ce sa le fac? Imi dati va rog facebook`ul sa imi spuneti si la fizic ce sa repar? Tin sa mentionez ca nu vreau sa aud ceva gen: Vorbeste cu parintii. Am discutat cu mama si a zis ca ei se comporta asa ca te plac si nu stiu ce. Daa sigur, ma bat pentru ca sunt indragostiti de mine. straight face Nu imi pomeniti de politie! Vreau sa iau singura atitudine in fata lor! Vreau sa ii fac sa imi dea pace. Daca vreti dati-mi facebook'ul vostru sa imi spuneti ce sa schimb la aspect. Ma gandeam ca si ochii si intaltimea sunt de vina. Am 1, 67 si ochi caprui cu verde. Kg sunt bune, 52, daca mai slabesc par slaba deci nu pomeniti nimic de slabit. Nu vreau sa ma luati in bataie de joc, abtineti-va si voi va rog eu macar odata! Nu-s emotiva, dar sunt buna cu lumea, si cu cine merita. Spuneti-mi ce sa schimb la caracter si dati-mi facebook`ul sa ma puteti vedea, sa-mi spuneti si la fizic ce sa schimb, in afara de sprancenele pe care nu ma lasa mama sa mi le iau. Legat de sprancene, le am subtiri si rare. Funda crying

35 răspunsuri:
| MarinaMaryyna explică (pentru Radu284):

E departe fac o ora. Nu ma duc in Traian unde e crima si nu ma mut la profil de barbati. E ok filologia

| MarinaMaryyna explică (pentru FaraNume1245):

Deci eu merit bataie pentru ca sunt buna si daruiesc. straight face Dar nu pricep de ce si strainii ma insulta pe strada... E aiurea.

| MarinaMaryyna explică (pentru Radu284):

La media mea asta e singurul liceu bun. Toate s-au marit restul de filo sunt de 6. Astept un an un sem si gata...n-am ce face

| Radu284 a răspuns (pentru MarinaMaryyna):

Oriund eai sta in Colentina, nu ai cum s afaci o ora pana la liceul Traian. Si nici pana la Pipera sau Electronica.

Si la ce profil de barbati te refereai?

| Marian2314 a răspuns:

Lumea e rea n-ai ce sa faci.Lumea nu se va schimba in bine va ramane rea in continuare.Eu unul nu imi bat joc de nimeni chiar daca altii ar face-o.Tot ce pot sa-ti spune este ca timpul le rezolva pe toate si ei nu vor scapa nepedepsiti.Iti doresc numai bine happy