| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa o conving pe mama sa ma lase sa ma pensez? Chiar nu-mi plac sprancenele mele, nu au nici o forma, si am bretonul pe sprancene si ma incomodeaza si nu vreau sa ajung sa port ochelari.

9 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Spune-i ca, ca orice fata si tu iti doresti sa fii mai frumoasa si ca e un lucru absolut normal. Vezi tu cum o impresionezi. Succes!

| miauu a răspuns:

Ehh
ia-ti 10 lei
du-te la salon penseaza-te
si dupa nu mai are ce sa iti faca
big grin

| rebb a răspuns:

Nu inteleg de ce ai ajunge sa porti ochelari...
daca vrei sa te pensezi du-te la un salon.sa nu cumva sa te pensezi pentru prima data asa ...de capu` tau.

| Roby67 a răspuns:

Eh, te-am prins, tu nu esti "copilulnimanui" laughing
Incearca si tu sa le pensezi asa ca ea sa nu observe direct ceea ce ai facut tu.

| Bloodlines a răspuns:

@miauu, ce raspuns e asta? rolling on the floor Depinde si cum e mama ei. O poate pedepsi, si altele.winking
Ei bine, poate mama ta crede ca esti prea mica pentru asta. Mama mea a inceput sa se penseze de la 17 ani rolling on the floor. Mai asteapta si tu putin, sau roag-o frumos. Spune-i ca esti destul de mare, si sa te lase. Spune-i ca te-ai saturat sa-ti bagi bretonul in ochii numai pentru a-ti ascunde sprancenele.
Sper sa inteleaga! happy Bafta! Daca nu merge... Imi pare rau! sad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de varsta. Avand o varsta frageda, nu-ti trebui cine stie ce pensare, deci ar fi bine sa renunti. Bucura-te de copilarie, ai timp o viata intreaga pentru astfel de lucruri.happy

| Ego a răspuns:

Cati ani ai?:-s
nici pe mine nu ma lasa sa ma pensez. dar cand am avut balul de clasa a8a.am fost la coafor sa´mi fac freza.si i´am zis sa ma si penseze.si apoi nu a mai putut sa zica nimiclaughing

| Alifie a răspuns:

Pai.eu ca sa obtin ceva... Obtin prin santaj.asa ca. spune-i ca daca nu te lasa sa te pensezi. nu mai speli vasele.sau. numai faci piata.sau.numai duci gunoiu.

Santaj devil

| nutidulce a răspuns:

Buna eu zic. sa nu zici ca te pensez numai sa incepi putin inainte sa te pansezi sa nu se vede tare, si dupa aia mai putin pana cand ajungi asa cum vrei. asa am facut si eu, si pe mine nu ma lasa mami dar si acum stie ca nu ma pansez zic ca asa aveam tot timpu. bafta