| dani97 a întrebat:

am si eu o intrebare. daca ne-a incheiat media la o materie, se mai pot pune absente la materia respectiva? ca maine e ultima zi de scoala si nu prea am de gand sa ma duc!laughing. vacanta placuta

7 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Nici eu nu ma duc tongue. Nu, nu se mai pot pune absente happy

| FLORYN12 a răspuns:

Ba se mai pun absente, pana se face consiliul profesoral si se incheie media la purtarewinking

| AsYou a răspuns:

Normal ca se mai pun absente, ce legatura are notele cu absentele.

Răspuns utilizator avertizat
| oOSaritaOo a răspuns:

Nu cred că se pun... la mine la şcoală nu s-au pus nici azi. oh go on

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Păăi. Depinde de şcoalăă. De exemplu, la mine se pun.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Odata incheiata media la o materie, nu se mai poate reveni asupra ei.Numai ca nu se specifica data la care a fost incheiata,iar rubrica pentru absente este alaturi.Da,se mai pot adauga absente, dar, de obicei, cand profesorul face incheierea da,, liber,,.