| aNoNiM_3767 a întrebat:

ce faceti? ziceti-mi si mie niste farse care lea. ti facut d i aprilie... vreau sa radlaughing)

Răspuns Câştigător
| Confucius a răspuns:

Ooo paim de intai aprilie au venit niste rude la ziua mea ei credeau ca sunt plecat si vin de la scoala m-am ascuns dupa usa am pus un vas cu apa dupa ce usa s-a deschis lac peste tot toti uzi loarca iar eu spun pacaleala de intai aprilie lol.

1 răspuns:
| BuddyBreakThough a răspuns:

Am desurubat scaunul rotitor de la catedra din clasa ca sa scartaiecand profu' de fizica se va aseza p el...dar surpriza a fost mai mare : scaunul s-a rupt sh profi a picat in fund ...muhahah