| Eroare404 a întrebat:

Ce farse faceti astazi, de 1 aprilie?

11 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Nu fac

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

E hai. Una mica acolo? happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Aseara pe la 12 am pacalit pe unii laughing

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ce-ai facut?

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu.
Sunt cuminte!

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Oh. Am raspuns la comment din greseala laughing Scuze...
Ah, nu zic decat ca s-a trezit unu cu 1l de apa pe fata noaptea, in diferite circumstante (vina lui)...

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

OMG!
Nu mi-ar fi placut a fiu in locul lui.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Eu, nu e ce crezi. Eu nu prea am fost vinovat. In fine.
Inchipuie-ti ca fac referire la profesorii tai pe care nu ii suporti, doar ca mai rau, si poate o sa intelegi happy

| RoyDupuis a răspuns:

Acelasi lucru ca in fiecare zi, nimic special! happy
(same s h i t, different day! )

| dragosbogdan001 a răspuns:

1 aprilie a fost ieri, asa ca iti zic ce am facut, nu ce voi face:
- am lipit creta de suportul de langa tabla (s-o fi vazut pe profa de romana cand vroia sa ia creta laughing)))) )
- am lipit bani pe jos (si am ras de colgeii mei care, se chinuiau sa ii ia prin orice metoda)
- i-am facut pe colegi sa invete la geografie si mate ("Baaa, avem test azi, ati uitat?")
- i-am spart rotile la masina la directoare
- l-am facut pe paznic sa ne lase sa intram in scoala cu juma' de ora mai devreme
Si astea numai la scoala. Altceva nu imi mai amintesc.

| IAmTheLegendary a răspuns:

Ies cu prietenu` la un suculet big grin.