| sbafbsvlisach a întrebat:

In ce setari sa umblu la laptop ca sa pot sa ma aud si eu la microfon? E nou deci nu am umblat in nicio setare in afara de ce din Control Panel si atunci cand vreau sa vorbesc cu cineva pe mess prin camera nu ma audhappy deci in ce setari intru la yahoo? FUNDA:*

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai vrei sa te auzi tu sau sa te auda cel cu care vorbesti?

Setare sunet -> Intra pe mes la -> Help ->Set up video and voice ->da click pe NEXT, next, next ...in fiecare fereastra trebuie sa-ti apara cate o bifa verde care inseamna ca e OK. La primul Next vorbesti tu, la al doilea se aude un sunet si la al treilea setezi camera web.