| EmmaLoLy a întrebat:

Hey TPU!
In vara ce vine vreau sa fac o excursie cu bicicleta..cam 500 km. am cateva intrebari.

Pe unde voi merge cu bicicleta? Prin trafic banuiesc ca nu. pentru ca e prea periculos.

Cum as putea sa imi fac traseul?
Ma pot caza la o pensiune daca am 15 ani?

Orice parere e mai mult decat binevenita.
Aveti idei de trasee...gen Bucuresti-Baia Mare. sau altceva?
Daca da... spuneti-mi si mie obiective turistice care se pot vizita pe perioada traseului.si ar merge sa stau 1 zi in fiecare oras?
adica..am timp sa vizitez ceva in doar 1 zi?
FundaVOT

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Prietena esti prea mica pentru asa ceva si Romania este prea periculoasa pentru tine. mie mi-e frica sincer sa merg cu masina singur 500 KM in Romania daramite cu bicicleta. si mie imi place ciclismul doar ca eu stau in Italia si maxim am facut 3 zile in bicicleta (180 KM in total dintre care o mica parte in Elvetia) dar nu se compara cu Romania si crede-ma ca dupa 180 KM de mers cu bicicleta 3 zile esti mort.