| Chnss a întrebat:

Vreau sa slabesc vara asta 5-6 kilograme.Cum ma sfatuiti sa procedez? Adica o metoda care sa dea "roade" mai repede.

3 răspunsuri:
| ROeXeRO a răspuns:

Pai da fugi si tu 1 kilometru

| ana5 a răspuns:

Eu spun ca ar trebui sa faci mult sport, si sa ai niste mese sanatoase si regulate.

| 安価 a răspuns:

Pai poti sa faci sport + mese sanatoase ( in nicun caz paste fainoase de orice fel, dulciuri sau snacksuri sau prajeli) si sunt si niste medicamente de slabit wieght loss care din cate stiu reduc si pofta de mancare