| danieltare2 a întrebat:

Cum fac sa slabesc ca am 52 de kilograme.Cum fac?

Răspuns Câştigător
| brutmunt a răspuns:

Poti avea un abdomen plat, o silueta de vis, un corp de invidiat; afla cum poti sa absorbi mai putin de 34 de grame de grasime (300 calorii) la fiecare masa, … dupa un calcul simplu vreo 2 kilograme in cateva zile, asta fiind doar una din metodele aplicate de noi
2 Iti vei simti corpul mai usor, mai sexy, aplicand tehnicile fit extrem de usoare si urmand alimentatia recomandata in carte …Totul garantat stiintific
3 0; Ai pofta de dulciuri si ti-au spus ca ele ingrasa? Cum ar fi daca ai manca numai dulciuri fara sa te ingrasi deloc? Secretul?
4 Ai inteles bine, alimentatia naturala te ajuta enorm de mult si chiar functioneaza in aceasta situtie iar pofta de mancare nu mai reprezinta un obstacol… totul e foarte simplu… daca stii ce trebuie sa mananci si cum sa aplici tehnicile.

6 răspunsuri:
| seen a răspuns:

Din 52 kg numai ai ce slabi ati poti contura muschi si alteledarde slabit doardaca vreisa devi anorexic

Ps conturarea muschilor se face facand munca manual ( ridici cari greutati sau -sala de fitness) +alergari

| Gabon3 a răspuns:

La 52 de kilograme iti faci probleme cu slabitul? cati ani ai? ce inaltime?

| danieltare2 explică (pentru Gabon3):

Am 10 ani si 1.55 M

| Gabon3 a răspuns (pentru danieltare2):

Pentru inaltimea care o ai, si ca ani, stai numai bine, nu trebuie sa iti faci probleme de acum.

| nicole2u29 a răspuns:

Hey! Eu am 49 de kg. am slabit din 56 de kg... stii cum sa slabesti? faci exercitii de genu - spagat, te lasi cat poti pana jos, dupa aceea faci exercitii... adica uita-te la fetele astea si fa ca ele cat poti. NU TE FORTA! Uite un link cu gimnastica de slabit:
http://www.youtube.com/watch?v=YOwAS4Y4i_I&feature=related; daca nu poti fa exercitii cu spagatul cum ti-am spus... eu am facut exact la fel k fetele alea si am slabit de la 56 kg la 49 kg... GOOD LUCK! ^.^