| AAAAAAAAnamari12 a întrebat:

Hey tpuuuuuuuuu, am si eu o broblema, ma inrosesc la fata super tare, dacă stau in frig, în cald, sunt mereu rosie la fata, puteti sa-mi dati niste sfaturi sau niste creme care credeti ca m ar putea ajuta?

4 răspunsuri:
| KR0NSTADT a răspuns:

Nu există remediu. Fața ta este bogat vascularizată. Nu este un lucru rău, ci unul bun. Asta înseamnă că ești sănătoasă, spre deosebire de alte fete palide și trase la față.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hei,

Poti incerca cu Aloe vera, sau eventual o crema, masca pe baza de castravete sau de musetel.

| Catrice a răspuns:

Daca ai circulația buna csf...nu prea te ajuta vreo crema, daca nu e cuperoza.