| AAAAAAAAnamari12 a întrebat:

Hey tpuuuuuuuuu, am si eu o broblema, ma inrosesc la fata super tare, dacă stau in frig, în cald, sunt mereu rosie la fata, puteti sa-mi dati niste sfaturi sau niste creme care credeti ca m ar putea ajuta?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hei,

Poti incerca cu Aloe vera, sau eventual o crema, masca pe baza de castravete sau de musetel.

| Catrice a răspuns:

Daca ai circulația buna csf...nu prea te ajuta vreo crema, daca nu e cuperoza.

| KR0NSTADT a răspuns:

Nu există remediu. Fața ta este bogat vascularizată. Nu este un lucru rău, ci unul bun. Asta înseamnă că ești sănătoasă, spre deosebire de alte fete palide și trase la față.