| bubu16 a întrebat:

Hey trebuie sa ii cumpar cadou de craciun unei colege. nu stiu ma gandeam la ceva simbolic de craciun sau nu stiu. voi ce idei aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva simplu si de efect happy daca ti-e o prietena buna fa-i ceva de mana intra pe net si scrie bratarile prieteniei si acolo iti arata cum sa le fac. o intrebi culorile ei preferate si ii poti face una happy sigur o sa-i placa! aper ca am fost de ajutor happy

3 răspunsuri:
| Axxy007 a răspuns:

Te-ai gandit la ceva handmade? aceste lucruri sunt unicate si muncite, nu sunt chinezarii ieftine.

| bubu16 explică:

Da, m-am gandit la ceva handmade dar ce? app nu am reusit niciodata sa fac o bratara a prietenieisad daci daca aveti idei ar fi minunat. multumesclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ii iei ceva de calitate... sau o poza cu tine inramata.