| Puffulets a întrebat:

ce cadou sa-i cumpar iubitului meu de craciun? P.S: ii plac foarte mult masinile si ma gandeam sai cumpar o macheta a masinii lui dar nu am gasit:d. aveti si alte idei?

3 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Poti sa-i cumper de exemplu: un ceas, un parfum, o bratara, o invitatie la un concert, sau cum ai si tu: o macheta cu o masina preferata(nu neaparat masina lui).

| BømbøniikáDøLLcee a răspuns:

Hmmm....Pai ai putea sa-i faci o macheta facuta de tine, asa o sa-ti aprecieze cadoul, fiindca e facut de tine si dovedeste cat de mult ti la el happy.
Daca nu doresti sa stai atata timp pentru o macheta, ofera-i altceva ce sti ca-i place mai putin...
In orice caz, singurul cadou pe care toata lumea il poate oferi cuiva este IUBIREA.