| Gabryel133 a întrebat:

trebuie sa fac un cadou de craciun unei colege... niste idei? happy

3 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Cumpara-i o carte si o cutie de bomboane de ciocolata.

| TeodoraTIL a răspuns:

O carte, o cana, bombane/ciocolata, fular, un ursulet, un set de lantisor si cercei, o bratara. Daca are vreo pasiune anume cumpara-i ceva legat de ea happy ( Si eu am avut de facut asta unui coleg si dupa ce i-am dat cadoul adica o cana i-am mai dat si o cuti de bomboane in care nu erau bomboane ci pusesem : branza,ceapa,rosii, ardei, cascaval, salam. A mancat toata clasa, chiar si doamna profesoara, a fost tare amuzant laughing))

| SGblue a răspuns:

I-ai un cadou specific care sa fie cat de cat frumos