| zaragoza a întrebat:

Trebuie sa ii fac cadou unei colege cu ocazia sarbatorilor de iarna, insa acea colega nu este chiar prietena mea. De curand am avut un mic conflict. Daca aveti sugestii de un cadou trasnit...Eu ma gandeam sa ii cumpar o carte de bune maniere! Voi ce idei aveti! Cea mai interesanta idee va primi funda! Suntem mai degraba inamice.

Răspuns Câştigător
| Bebitsu a răspuns:

Sa ii cumperi ceva pece scrie te urasc laughing Succes!

2 răspunsuri:
| BloomyxD a răspuns:

Păi, având în vedere că v-aţi cam certat, îi poţi cumpra o cărticică despre prietenie [ la mine în oraş sunt ], un lânţişor pe care scrie ceva [ Best friends, Love sau ceva de genul ] - nu unul costisitor -, o brăţărică care să aibă ceva special. Sau îi poţi face tu ceva, asta ar veni din inimă happy.

| denymar a răspuns:

Carte de buna maniere? Totusi e un cadou! Nu te obosii prea tare daca nu o simti ca fiind o prietena...Ce zici de o caciula de Mos?