| Dariaaa a întrebat:

Hey! Vreau sa slabesc 5 kg intr-un timp cat mai scurt asa ca m-am gandit sa merg la sala. Problema este ca dupa ce ies de la sala imi e foarte foame si mananc mult pana seara tarziu straight face E bine sa mananc dupa sala? Si ce ar trebui sa mananc ca sa nu ma ingras?

3 răspunsuri:
| pysy_5737 a răspuns:

Dupa sala nu e bine sa mananci,asa te duci degeaba la sala, daca vrei poti manca ceva fff usor dar preferabil ar fi sa mananci dupa ce vi un mar si foarte multe fructe si legume, daca vrei sa slabesti atunci abtinete.si vei avea rezultate mai bune.

| TSO7 a răspuns:

Ai putea sa bei mai multa apa dupa ce iesi de la sala sa nu iti mai fie asa foame.
Mancarea ar trebui sa fie ceva mai usor: o supa, fructe dar ai putea sa mananci orice dar nu in cantitati mari.

| pushtius1 a răspuns:

Cum ziceau si colegii nu este bine sa mananci dupa sala decat ceva usor dar prin a merge la sala, doar ca sa slabesti fara ca sa ai un instructor care sa te ajute pentru aceste lucruri, sa iti lucreze exact muschii nu faci mare treaba... eu pot sa iti recomand un ghid foarte folositor, care cuprinde atat diete cat si exercitii pentru slabire, pe mine unul m-a ajutat si deci il recomand cu placere, adresa site-ului este slabeste.n2.ro