| iubitica_2607 a întrebat:

Hi

am o intrebare care nu ii neaparat pentru teme dar asa sa ma ajutati cu o idee

Deci maine la o materie am de facut un proiect bine intelec cu tema pastelui si trebuie sa fac ceva cu obiectele din casa sau pot sa si cumpar materiale dar sa il fac eu si chiar nu am nici o idde si na m-am gandit sa fac un cos cu oua de lemn dar asta o sa faca toata clasa si as vrea ceva mai special dar nu prea greu care sa il pot face in cam o ora sau 2 plizz help

Răspuns Câştigător
| Sisi0748 a răspuns:

Un buchet de flori, floriile fiind oua de ciocolata