| fantastica a întrebat:

La scoala avem de facut proiect in grup. Grupa noastra a ales sa facem o revista cu tema Pastelui dar nu gasim o denumire potrivita. Va rog ajutati-ne cu ceva idei.

Răspuns Câştigător
| RogersonJ a răspuns:

Ce zici detongueastele-O renastere a naturii.
Pastele-O explozie de credinta si melancolie
Pastele-un amalgam de sentimente melancolice

1 răspuns:
| Mihai_Alexandru_Anca_1957 a răspuns:

Deci nu stiu despre ce ati facut acel "anunt", deci daca este cu definitii sau exclusiv despre lectia de romana "Pastel" atunci puteti inventa, stiu eu Pastelul magic, Natura magica intr-un text literar sau daca este vorba despre o descriere a unui pastel atunci puteti pune Natura in largul ei, Natura prinde viata stiu eu daca trebuie sa va mai dau idei lasati un comentariu, FUNDA?