| Xixi a întrebat:

Yeahh! TPU am de facut un proiect la limba romana pe tema "locul scolii in viata omului" profesoara nea repartizat in grup, iar azi o prietena care e cu mine in grup m-a intrebat (ce facem cu priectul) iar eu eram foarte okupata si i-am zis : nu stiu, o sa vedem iti scriu eu mai tirziu, dar ea imi zice : in asa caz eu imi fac singura si gata. Deja ma enerveaza fata asta nu doar pe mine dar si pe toata clasa, asa ca am hotarit sa mi-l fac si eu singura. dar am o problema. ideea grupului era sa desenam un om cu o scoala in mana. eu cred ca era sa fie destul de reusit. acum fata asta despre care va vorbeam probabil o sa faca ea acest desen... eu ce as putea desena'? crying help me plizz. funda :X

1 răspuns:
| justagirl21 a răspuns:

Daca esti talentata la desen, ai putea desena un pitic, carand in spate scoala. acest desen reprezinta suferinta copiilor din intreaga lume pe care o au in scoala din cauza anumitor factori