| EvangelineDS a întrebat:

Hi TPU! maine adica vineri merem la scoala?

10 răspunsuri:
| Ancaaa a răspuns:

Da, vacanta incepe de luni 18 aprilie, si ne intoarcem la scoala marti 26 aprilie. noua asa ne-a spus. funda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei da, daca nu vrei risti sa iei absente.

| Wildie a răspuns:

DA mergem, dar profii nu prea fac orele.Eu voi lua cartile decat 'de forma', pentru ca stiu ca noi nu vom face altceva decat sa ne distram.☺

| romina_9544 a răspuns:

Da.mergem
doar ca va fi program scurt

| Bogdan_9316 a răspuns:

Si Vineri, merem da s-ar putea sa ne lese mai repede ca luam vacanta 1 saptamana.

| AnaisC a răspuns:

Eu nu mai "mer" de'o saptamana=))
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| lunarwolf a răspuns:

Eu am piciorul in ghips, deci un motiv sa nu merg la scoala 3 saptamani. devil

In mod normal,vineri e zi de scoala normala, adica maine, pentru ca nu se incheie anul si nici semestrul. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu merg.si azi merg doar pentru ca particip la un proiect

| Ella_6045 a răspuns:

Nu am mai mers de miercuri rolling on the floor

| pwp a răspuns:

Da,am mers azi!