| ceferistu a întrebat:

Ii adevarat ca numa miercuri merem la scoala si dupa joi si vineri suntem liberi?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este adevarat. Scoala incepe miercuri si continua normal joi si vineri.

| Sperman a răspuns:

Asa si ce legatura are asta cu "Dragostea si sexul"? Aha, cred ca m-am prins.
Tu cand te duci la scoala ori ai un iubit, ori incepi sa faci sex cu toata lumea. laughing

P. S: Pe viitor evita sa mai pui intrebari in categoria nepotrivita, astfel nu vei mai fii luata peste picior.winking

| valy1233 a răspuns:

Nu e adevarat laughing, cine te-a mintit laughing
chiar e tare faza laughing

| daxxy a răspuns:

Din cate stiu eu, de miercuri se incepe scoala.si mergem la scoala si joi si vineri. e imposibil sa nu facem skl joi si vineri. Deci, nu cred ca e adevarat.primesc funditapuppy dog eyes?

| Deea10_8134 a răspuns:

Buna.Nu,nu e adevarat.Cine ti-a spus te-a mintitlaughing. Mergem la scoala si joi si vineristraight face. Funda?happy

| Maryse a răspuns:

As vrea eu

| aaffffffffffffffjkhjljh a răspuns:

Nu. funda?

| ZamA a răspuns:

Se merge miercurea la scl... dar cei care au craciunul ucrainean nu merg vinerea la scoala /... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu