| Larisaf a întrebat:

Idei de bio pentru blog?

5 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Un blog e un fel de jurnal, scrie ce simti, ce vezi.
Sa nu ai impresia ca o sa fie vizualizat, din experieta ma cu blogul care e activ de 10 ani, nu ma bazez pe vizualizari. plus si simplu imi place sa las o amprenta.

asa ca nu renunta!

| danbnz a răspuns:

Sa-ti dam noi idei ce sa scrii despre tine?
In primul rand nu te cunoastem, in al doilea rand daca nici despre tine nu stii ce sa scrii, ma intreb, oare cum vor arata postarile tale?
Avea dreptate Ioneasca...

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nici macar idee sa scrii ceva nu ai, la ce naiba ti-ai mai facut blog?

| Larisaf explică (pentru Violleta2022):

Am spus la bio (descriere) nu postări?‍♀️

| Violleta2022 a răspuns (pentru Larisaf):

Eu zic sa te lasi de bloguri, dar nici macar idei nu ai.
Lasa lucrul asta, celor care au dei si creier pentru asa ceva.
Apuca-te de cusut, tricotat, desenat ceva mai usor, care nu necesita munca intelectuala, sa te oboseasca atat.