| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da ceva idei pentru un blog?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stii tu lucrurile merg invers... iti faci blog cand ai idei, nu iti faci blog si pe urma cauti idei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Problemele societatii
Religia laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

NU, daca din 5 cuvinte injuri va vi plin vb serios,nu trebuie sa fi mare filozof,daca injuri,glumesti vei avea destui, vad eu,cu cat scriu mai vulag apar tot mai multi, romanul are o educatie mai proasta, vulgara, i place genu asta de persoane, uitate in jurul tau

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Mi'am dat seama cand am vazut vlogul lui Codrin Bradea big grin

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt nebun de fel, nu mam luat dupa nimeni, am o supriza pentru tine

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Astept big grin

| Kenya a răspuns:

Poti scrie despre dezvoltare personala.