| MangoGirl a întrebat:

Imi place de un baiat destul de timid si am o banuiala ca si lui de mine(e cu 1 an jum mai mare). Voi(baietii) daca ati fi timizi si o fata v-ar zice ca va place, cum ati reactiona?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi avand in vedere ca am fost timid...
Pot sa iti dau un sfatwinking
Daca te place, se va comporta mai ciudat, adicaa o sa spuna ceva aiureli laughing
Iar daca nu te place o sa-ti spuna direct fara sa se balbaie sau ceva big grin pentru ca un timid nu este timid decat cu fete pe care le place blushing Te asigur tongue

Răspuns utilizator avertizat
| TheJoker1 a răspuns:

Pai daca te place cand o sa te uiti la el o sa se uite in alta parte si o sa se departeze te asigur ca daca face asa te place cu siguranta.