| Xcat:)^^ a întrebat:

Hey! Salut...as vrea sa stiu cum se comporta de obicei baietii atunci cand plac o fata. Adica...imi place de un baiat si prietenele mele zic ca si el ma place pe mine... Se poarta destul de frumos cu mine...dar...nu sunt asa sigura si imi e frica ca daca i-as spune ce simt ar reactiona intr-un mod neplacut

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Difera de la caz la caz: unii fac complimente, ofera flori, sau cadouri, altii fac in asa fel incat sa fie cat mai mult in preajma ta, sau te suna foarte des la telefon... Daca iti spune ca te iubeste, nu neaparat o simte, nu te lua dupa asta, multi o spun doar pentru ca stiu ca asta vor sa auda fetele si asa ajung mai repede in pat cu ele..., in general, conteaza felul in care se poarta cu tine, cata atentie iti da.

5 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Nu exista un şablon. Adopta politica "pasilor mici", studiaza-l ca o felina, incearca "apa daca e rece" inainte de a te arunca. Altfel poti avea parte de dezamagiri dureroase.

| LuS[z] a răspuns:

Din ceea ce spui sa stii ca astea ar fi niste semne ca i cam placi...si nu te teme! nu risti nu castigi!

| monicaclaudia a răspuns:

Se zice daca nu risti nu ai sa stii niciodata si ca trenul odata pornit nu se mai intoarce a doua oara in aceas statie de trenuri asa ca...
Poate el e mai timid si in felul asta iti demonstreaza ca tine la tine cine stie... eu as zice sa bati apropoul. sa vezi ce reactie are nu stiu daca e cea mai buna idee doar ca eu as face asa. si. nu as vrea sa treaca timpul si sa pierzi cine stie. jumatatea ta. sti cum e nu se stie niciodata ce pierzi daca nu incerci. si daca nu e sa fie. amin. inseamna ca toti prieteni vostri au gresit. si te iei de ei tongue
bafta.)) tinema la curent laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heyhappysunt tot eu(mi-am uitat parolalaughing)... ei bine... i-zm zis...nu a parut sa-i pese prea mult...adica acum nu e nimic mai mult decat o prietenie intre noi...si chiar nu l-a deranjat...ma trateaza axact ca inainte...presupun ca am un mare nororchappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nush ce sa zic...asa mi se intampla si mie cu unele fete. eu sunt baiat