| MangoGirl a întrebat:

Imi place de un baiat destul de timid si am o banuiala ca si lui de mine(e cu 1 an jum mai mare). Voi(baietii) daca ati fi timizi si o fata v-ar zice ca va place, cum ati reactiona?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheJoker1 a răspuns:

Pai daca te place cand o sa te uiti la el o sa se uite in alta parte si o sa se departeze te asigur ca daca face asa te place cu siguranta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi avand in vedere ca am fost timid...
Pot sa iti dau un sfatwinking
Daca te place, se va comporta mai ciudat, adicaa o sa spuna ceva aiureli laughing
Iar daca nu te place o sa-ti spuna direct fara sa se balbaie sau ceva big grin pentru ca un timid nu este timid decat cu fete pe care le place blushing Te asigur tongue