| Inovssakura a întrebat:

Imi place de un baiat! nu ne intelegem bine pe mess : nu imi e frica de una cu pantaloni rupti in fund eu: nici mie de unu cu cel mai urat trening la sport zici ca e din carpe el: nu imi e frica de o grasa-mrg.nu-s grasa da nu are ce zice- eu: nici mie de un mistret, bou! dar totusi vine cu ideea ca stie ca iplac! in ore se uita la mine, nu des. mai de mult se tot uita la mine si incerca sa tina contactul vizual, odta era sa ne sarutam! era destul de romantic pana ce nea mutat si acum el sta ff departe de mine avand in vedere acestea, credeti ca ma place? dar nu ma luati cu chestiile sa ii spun ca il plac sau sa il intreb dc sa fim impreuna! doar spuneti-mi dc ma place?

Răspuns Câştigător
| oana_2914 a răspuns:

Eu una zic ca te place, ba chiar foarte mult...deasta vb asa pe mess...

3 răspunsuri:
| Slow08 a răspuns:

Cum de ce te place?! nu inteleg nimic din ce ai scris reformuleaza intrebarea daca vrei sa primesti un raspunswinkingPa, pa

| Elena1234456 a răspuns:

Eu zic ca te vede ca pe o amica.Da mai multe detalii!

| Ioanantonia a răspuns:

Oo,ARMANDlaughing,vrei sal intreb eu in particul; ar?laughingrolling on the floor? h stii cum intreb eu lumwea in particularrlaughingrolling on the floor